wybieranie oferty deweloperskiej

Jaka powinna być idealna oferta deweloperska?

Posted by

Ostatnio coraz więcej młodych ludzi postanawia pójść „na swoje” i przegląda oferty deweloperów. Jak jednak wybrać tę jedyną? Czy istnieją jakieś wyznaczniki mówiące o tym, którymi propozycjami nieruchomościowymi najlepiej jest się zainteresować? Okazuje się, że można znaleźć kilka takich punktów!

Wybór dewelopera – podobnie jak i przyszłego mieszkania – nie jest wyborem łatwym. Trzeba zwracać uwagę na wiele czynników decydujących o tym, czy oferta jest godna uwagi czy lepiej nie czytać jej do końca. Dziś skupimy się na pozytywach, a więc na tym, co przemawia za postrzeganiem oferty deweloperskiej jako oferty idealnej dla nas.

pomoc dewelopera

Troska o mieszkańców od samego początku!

Nie da się ukryć, że prawdziwie dobry deweloper zatroszczy się o swoich mieszkańców już na początku ich drogi. Mowa tu głównie o pomocy ze sprawami formalnymi – takimi jak staranie się o kredyt. Dzięki temu, że potencjalni mieszkańcy już w początkowych fazach transakcji mają zaufanie do swojego dewelopera, łatwiej im będzie współpracować i kontaktować się z nim w przyszłości. Będą bowiem wiedzieli, że ktoś zawsze przyjmie ich z różnymi osiedlowymi czy mieszkaniowymi problemami i nie pocałują tak zwanej klamki.

Oferta na miarę możliwości

Dużym problemem na dzisiejszym pierwotnym rynku nieruchomości są zbyt wysokie ceny metra kwadratowego, które nijak mają się do standardu czy lokalizacji mieszkania. Dobra oferta więc zakładała będzie różne zmienne w swojej istocie i założeniach i nie będzie zawierała cen nieadekwatnych do jakości oferowanych mieszkań. Bardzo modne i doceniane przez kupujących jest dziś również możliwość negocjowania cen z deweloperem. Z opcji tej – z różnymi skutkami – korzysta coraz więcej osób.

mieszkania w Gniewinie Orlex
Tak przedstawia się nowoczesne osiedle w Gniewinie: https://orlex.pl/oferta/11/gniewino

Piękne mieszkania i dobre technologie

Prawdziwie idealna oferta deweloperska nie będzie próbowała sprzedać nam źle wybudowanego mieszkania, z wadami czy małymi szansami na wytrzymanie kilku lat bez żadnej usterki. Najlepsi deweloperzy dbają o to, by przy budowie osiedli wykorzystywane był tylko materiały wysokiej jakości oraz technologia na miarę naszych czasów. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli spać spokojnie i nie martwić się o krzywe ściany, nierówne sufity czy niedziałające gniazdka.